Miss Moto Plzeň 2012 – Tereza

 

V pořadí 3. Miss Moto Plzeň  se stala Tereza Nosková z Líní u Plzně. Tereza se zúčastnila několika našich akcí v roce 2012, jelikož její bratr je aktivní plzeňský jezdec, který nám pomahá při zajišťování vyjížděk a natáčí videa na našich akcích a právě, když na jednu akci přivezl svoji sestru všiml jsem si, že Terka je vyjímečně hezká, ale zároveň i příjemná slečna, kterou určitě v nastávajícím roce uvidíme, jak na vyjížďkách a nebo na Motopárty.
Abychom zjistili o naší královně motorkářů pro letošní sezonu trochu více, položím Tereze několik otázek.

Terezo, ještě jednou gratuluji k vítězství. Jak vzpomínáš na prosincový večer, kde jsi vyhrála?
Děkuji za gratulaci. Byl to krásný večer plný zážitků a uvolněné atmosféry. Jsem bohužel veliká trémistka, takže i stres se u mě tento večer ukázal, ale zadařilo se a jsem šťastná.

Doporučila by jsi dívkám, aby se zúčastnily naší soutěže?
Určitě bych doporučila ostatním dívkám tuto zkušenost, už jen díky tomu, že pokaždé když ráno vstanu, tak vidím na mé zdi v ložnici vyset nádhernou šerpu, po které jsem celá léta toužila.

Jak bys charakterizovala sama sebe?
Jsem přátelská, veselá, netrpělivá, pořádná a občas se dokážu i hezky vztekat :-)

Vím, že jezdíš jako baťůžek s bratrem. Neuvažuješ, že se posuneš za řidítka?
Jsem skutěčně bráškovo baťůžek. O vlastní motorce jsem také přemýšlela. Zatím ještě nemám věk na silnější moto, ale mám ještě i trochu respekt vůči silným strojům. Snad to časem zvládnu.

Kdo má šanci Tě svézt a bojíš se při jízdě nebo si to užíváš?
Pochopitelně budu ráda , když se budu moci posadit i za tebe , jinak se vozím hlavně s bráchou a před časem jsem jezdila i s přítelem.Ten už motorku ale prodal. Jízdu si užívám pokud není příliš rychlá a riskantní, to se potom držím jako klíště .

Kromě motorek Tě zajímá i modeling. Jaký je tvůj největší úspěch v rámci modelingu?
V modelingu už jsem nějaký ten pátek. Mám za sebou pár přehlídek a focení. Je to práce , která mě opravdu baví a naplňuje, ale zde v ČR se tím uživí jen mizivá část dívek.Tento rok jsem toho ještě moc nestihla, ale ke konci minulého roku jsem fotila pro časopis Cosmopolitan a Motorsport.

V letošním roce jsi získala další titul. Pochlub se nám.
Ano, v lednu jsem byla dívkou měsíce v časopisu Motorsport  a po následném hlasování jsem se stala dívkou roku 2012 tohoto časopisu. Měla jsem ohromnou radost.

Jaké motocykly se Tě líbí a zajímáš se o motosport? Popřípadě komu držíš palce?
Samozřejmě se mi líbí bráchovo stroj! Honda Varadero 1000. Ale co mě vážně chytlo za srdce je BMW K 1600 GT!! Ve vínové barvě je ta motorka přímo k sežrání.  A teď k druhé části otázky – Do dnes mě velice mrzí, že svět přišel o výborného závodníka Marca Simoncelliho.

Jedna hodně důležitá otázka. Terezo, jsi zadaná ?
Zadaná jsem. V létě to bude 6 let :-)

Co by jsi chtěla vzkázat motorkářům, před začátkem sezony.
Pořádně zkontrolovat stroje, doplnit benzín a hlavně se vždy  vrátit ve  zdraví k rodině !!! Ale také pochopitelně mnoho krásných vyjížděk, zážitků a příznivého počasí.

Děkuji za rozhovor.
Bob

Posted by admin   @   18 Únor 2013


Powered by Wordpress   |   Lunated designed by ZenVerse