Miss Moto Plzeň 2011

Letošní Miss Moto se stala Iva Voráčková z Třemošné a abychom Ivu poznali více, tak jí trochu vyzpovídáme. :-)

Ivo, především gratuluji k vítězství v Miss Moto Plzeň 2011. Myslím, že titul je ve správných rukou a že zvítězila aktivní motorkářka, která je zároveň hezká a sympatická. Co si můžeme víc přát.
Jak jsi prožívala celý večer a věřila jsi si na vítězství?

Děkuji moc za poklonu a gratulaci. Myslím si, že celý večer se organizátorům velmi vydařil. Pro mě byl plný emocí a moc jsem si jej užila. Počáteční nervozita ze mě po zahájení brzy spadla, zejména díky obrovské podpoře,kterou jsem měla v členech naší motoparty Divočáci Třemošná. Ti mi svojí přítomností a humorem nedovolili myslet na jakoukoliv trému. Za to bych jim ještě jednou chtěla poděkovat. Potkala jsem spoustu nových lidí, pokřtili jsme s Divočáky kalendář pro rok 2012 a vlastně pořád se něco dělo. O vítězství jsem příliš nepřemýšlela, věděla jsem, že každý, kdo bude hlasovat, se bude rozhodovat podle něčeho jiného. To co se líbí jednomu se nemusí líbit druhému. Pro mě bylo důležité zůstat sama sebou. Myslím,že každá z nás byla ten večer něčí favoritkou, ať už získala šerpu nebo ne.

V prvním kole volby asi nejvíce rozhodovaly odpovědi soutěžících, protože
některé soupeřky byly opravdu moc hezká děvčata, ale právě tady se ukázalo, že krása jenom nestačí. Co myslíš?

Myslím si, že je to tak, jak jsi napsal. Jak člověk působí na své okolí nezáleží pouze na jeho zevnějšku.
Na druhou stranu musím říct, že není úplně jednoduché postavit se na podium, vzít si mikrofon a odpovídat na otázky moderátora před tolika lidmi, obzvláště když víš, že Tvé odpovědi mohou ovlivnit případné vítězství. Díky svému dalšímu koníčku, kterým je zpěv, jsem zvyklá vystupovat před lidmi . V tom jsem měla možná, oproti ostatním soutěžícím, trochu výhodu.

Když jsme se potkali na konci večera a bylo po všem byla jsi hodně dojatá. Je to tak?

… byla jsem hodně dojatá a štastná. Děkuji, že jsem tohle všechno měla možnost prožít.
Když jsem při vyhlášení uslyšela své jméno, cítila jsem obrovský nával emocí a zároveň úlevu. Jako když odejdete ze zkoušky ve škole a víte, že jste to dokázali. Snila jsem o motorkách už od dětství a když se mi před pár lety splnil sen o vlastní motorce, bylo pro mě získání titulu Miss Moto Plzeň 2011 jakousi pomyslnou „třešničkou na dortu“.

Manžel, byl určitě spokojen, že má doma královnu motorkářů? Vím, že sám je také aktivní motorkář.

Manžel měl z mého vítězství velkou radost. Po celou dobu soutěže mi držel palce,podporoval mě a vše se mnou prožíval . Na motorkách jezdí už od svých dvanácti let a i v současnosti jsou jeho hlavním koníčkem .

Ivo, jak dlouho jezdíš na motocyklu?

Na své vlastní motorce jezdím 3 roky, ale přiznám se, že občas ráda vyměním místo řídiče za „batůžek“ a užívám si tak bezstarostnou jízdu.

Jaký stroj sedláš a kolik kilometrů jsi už najela?

Jezdím na Suzuki GS 500E a najela jsem zatím jen cca 3400 km.

Měla jsi již nehodu nebo zatím vše ok?

Nebyla to nehoda,ale pro mě to bylo i tak nepříjemné, když mi motorka upadla na místě. Myslím, že holkám na motorkách to sluší, ale stačí takováto „maličkost“ a už si samy neporadíme. Po pár marných pokusech zvednout ležící motorku jsem jen bezradně stála a čekala na pomoc někoho z mužské populace. Naštěstí přišla hned. Jinak jezdím zatím bez nehody a věřím, že to tak i zůstane.
Všem motorkářkám a motorkářům bych chtěla popřát nadcházející sezonu bez nehod a žádný písek v zatáčkách.

Jinak musíme připomenout, že Iva je členkou motoparty Divočáci Třemošná, je šťastně vdaná a je maminkou dvou kluků, určitě budoucích motorkářů. :-)

Děkuji za rozhovor.

Bob.

 

Posted by admin   @   10 Leden 2012


Powered by Wordpress   |   Lunated designed by ZenVerse